Slavkov Open 2019: Sting je nemocný, koncert proto zrušil

SLAVKOV U BRNA (okr. Vyškov) - Dlouho plánovaný a vyprodaný koncert Slavkov Open 2019: Sting je bohužel zrušený. Slavný zpěvák jej odřekl kvůli zdravotním problémům.

Oznámila to pořádající agentura Livenation s odkazem na zdravotní stav této hudební hvězdy. V pátek 12. července se tak v parku zámku Slavkov – Austerlitz neuskuteční žádný z avizovaných koncertů.

Peníze za vstupenky bude pořadatel vracet od pondělí 15. 7. 2019. Lístky vracejte v místech, kde jste je zakoupili. Podrobné informace včetně pokynů pro vrácení e-vstupenek naleznete na stránkách www.livenation.cz nebo na facebookovém profilu pořadatele.

Pokud jste tedy vstupenku pořídili v informačním centru ve Slavkově u Brna, budou vám peníze od pondělí 15. 7. vyplaceny zde. Otevírací doba je každý den od 9.00 do 17.00.

Vedení Zámku Slavkov – Austerlitz, který měl vystoupení světové hvězdy hostit, této situace lituje, nicméně vyjadřuje také politování nad zdravotním stavem Stinga a přeje mu brzké uzdravení. „Páteční organizační opatření tedy nebudou nutná, nicméně v sobotu 13. července se připravujeme na podobně velkolepé vystoupení norského dua Marcus&Matinus, kdy očekáváme příjezd 10 tisíc fanoušků zejména teenegerovského věku. Z tohoto důvodu budou ve Slavkově platit dopravní omezení a pořadatel bude v sobotu organizovat odstavná parkoviště na ulicích Bučovická a Křenovická dle původních dohod,“ uvedla ředitelka zámku Slavkov – Austerlitz Eva Oubělická.

(niv)