Nejteplejší bazén v Brně Infinit

Brněnské Wellness centrum Infinit Maximus ukončilo letní sezónu a nyní zahajuje sezónu zimní, při níž nastavuje teplotu vody ve venkovních bazénech na výjimečných 37 stupňů Celsia. Infinit tím vytvořil nejteplejší venkovní bazény v Brně, řekla Úspěchu Eva Lavičková z vedení společnosti.

Letos v červnu Infinit vybudoval na břehu Brněnské přehrady unikátní vodní SPA se čtyřmi vyhřívanými vířivými bazény a rozlehlou pobytovou loukou. Celý areál je zasazen do přírody u Brněnské přehrady a se saunovým světem s 12 druhy saun a privátní SPA zónou, se rozkládá na ploše 8 000 metrů čtverečních.

Celé vodní SPA disponuje dvěma venkovními a dvěma vnitřními bazény, přičemž ve vnitřní části se nachází whirlpool a relaxační bazén, který je průplavem spojen s venkovním termálním bazénem.

Tímto průplavem vzniká 30 metrů dlouhý bazén s kapacitou 60 osob až 80 osob. Ve venkovní části se dále nachází nejslanější bazén v České republice (slanost 1 až 3 procenta) s kapacitou 14 osob.

K odpočinku je bonusem pro všechny návštěvníky unikátní saunový venkovní svět v alpském duchu s přírodním jezírkem, vyhřívané chodníky, saunový dóm s kapacitou 60 míst pro tematické ceremoniály, vnitřní saunový svět, pět fresh barů a navíc kouzelná příroda Podkomorských lesů.

Odpočinout si a zahřát se můžete v kteroukoliv denní dobu od devíti hodin až do pozdní večerní půl jedenácté hodiny. Každá doba ve wellness světě přináší své odlišné a jedinečné zážitky.

V dopoledních hodinách si mohou klienti zažít pohodovou klidnou atmosféru, kdy je v saunách mnoho prostoru pro relaxaci. Ve večerních hodinách se centrum dostává do živější společenské atmosféry. Venkovní vyhřívané bazény, stejně jako celé wellness centrum, jsou otevřeny za každého počasí 365 dní v roce.

Více informací je na internetové adrese www.infinit-maximus.cz.

(niv)