Silvestr v plavkách: Aqualand Moravia chystá bohatý program, oslní světelnou show

PASOHLÁVKY (okres Brno-venkov) - Netradiční Silvestr na jižní Moravě? Třeba v plavkách v největším aquaparku v Česku Aqualandu Moravia.

Ten pro návštěvníky připravil bohatý program, jenž ve velkém slaví konec roku. Těšit se lze na velkolepou světelnou show Ilumia, kreativní dílny i zábavný fotokoutek.

Aqualand Moravia chystá bohaté oslavy Nového roku. Lidé si užijí nejen pobyt ve wellness či jízdu na adrenalinových atrakcích, ale také speciální silvestrovský program.

„Do aquaparku přijede oblíbený kouzelník Mišuge, který předvede show pro děti i dospělé. Malé ratolesti se zabaví také v kreativních dílničkách, kde si vyrobí vlastní silvestrovskou dekoraci. Během celého dne se budou odehrávat animační programy a soutěže. Vyvrcholením dne bude velkolepá světelná show, která odstartuje o půl sedmé večer,“ láká na silvestrovský program Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia.

Žonglovací workshop či tanec

Návštěvníci si vychutnají také hudbu od DJ a oblíbeného saxofonisty DeeSaxxe. Tancovat se i v rytmu animátorského týmu a děti si zatancují s oblíbenými žlutými postavičkami, kterým se říká Mimoni. A zájemci se dokonce mohou naučit žonglovat. Pokud by návštěvníci plánovali místo zábavy a adrenalinu spíše relax, mohou zavítat nejen do wellness zóny Forum Romanum, ale i do nově otevřeného wellness Pálava. Právě odtud se lze kochat jedinečným výhledem na kouzelnou Pálavu. Nové wellness návštěvníkům navíc zajistí více soukromí a klidu.

Aqualand Moravia 31. prosince otevírá v 10:00 hodin a zavírá až v osm hodin večer. Speciální dress code na oslavu v aquaparku není potřeba. Stačí si vzít plavky, ideálně pruhované. Vodní párty v pruzích však mohou zájemci navštívit i jako námořníci.

Konkrétní časový harmonogram je dostupný zde: http://www.aqualand-moravia.cz/silvestr-v-pruzich.

O Aqualandu Moravia

Aqualand Moravia je nejmodernějším a největším aquaparkem v České republice. Děti i dospělí se mohou vyřádit až na 20 vnitřních a venkovních tobogánech a skluzavkách s celkovou délkou více než 1,7 km. Venkovní vodní atrakce Abyss a Boomerango určené až pro 3místné rafty si mohou v letních měsících návštěvníci vyzkoušet v rámci České republiky pouze v Aqualandu Moravia. Jedná se o unikátní atrakce v celé střední Evropě. K dispozici jsou, kromě jiných, i oblíbené celoročně otevřené tobogány U-Wave, Supercrater, Wild River nebo YellowCrash. Dětem jsou určené dětské bazény a skluzavky, užijí si také v bazénu s atrakcemi, kde mají k dispozici skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače nebo chrliče. Aqualand Moravia nabízí celkem 15 bazénů s vodní plochou 3000 m2, některé s využitím vody z místního termálního vrtu, rozsáhlou wellness zónu Forum Romanum a nově vybudovanou wellness zónu Pálava, sluneční a římské lázně, Imperium Restaurant a Coffeeland. Součástí je také pár kroků vzdálený hotel Aqualand Inn.

(niv)